Závodní sezóna konečně tady!

Uplynulý víkend jsme si naplánovali závody na sobotu v Morkovicích i na neděli v Bílanech. Počasí nám ovšem nepřálo a kvůli dešti jsme museli zrušit trénink, který měl být teprve naším letošním druhým, tak jsme se rozhodli sobotní závody oželet a raději svůj čas věnovat tréninku a pilování techniky.

To se nakonec ukázalo jako ideální řešení, protože chyb k vychytání je stále hodně a trénink nám značně prospěl. Bohužel nás dorazilo pouze 7, což ovlivnilo především naše tréninkové video, které je opravdu výživné a atraktivní a stojí za zhlédnutí.

V neděli jsme natěšení a plní elánu vyrazili do Bílan, kde jsme se po krátké obhlídce trati rychle vrhli na chystání základny, protože jsme startovali jako druzí. Po pár minutách už jsme netrpělivě přešlapovali na startovní čáře a výstřel startéra nás vrhnul rovnou do sezóny 2015. Sání zafungovalo perfektně a voda z mašiny letěla jako blesk. Bohužel velice krásně rozběhnutý útok zmařila obrovská chyba na rozdělovači, kterému se nepovedlo na základně zapojit jeden C spoj, takže i přes krásný výkon zbytku týmu se útok dokončit nepodařilo. Rozdělovač to navíc odnesl zlomenou rukou, ale naštěstí máme kádr dost široký, aby ho bez problémů nahradil a sezóna se mohla rozjet naplno a z příštích závodů si odvézt i nějaký kvalitní čas.