Poslední záchvěvy sezóny

Protože se sezóna pomalu, ale jistě řítí k nevyhnutelnému konci, a my budeme muset za chvilku uložit naše vybavení k zimnímu spánku, tak jsme si chtěli ještě užít trochu závodního napětí, a využít toho, že jsme se snad po celé sezóně konečně trochu sehráli. Proto jsme se rozhodli využít pěkného počasí a vyrazili na noční do Křenovic, a v neděli na závody do Holešova.

Do Křenovic jsme se zavítali poprvé, a byli jsme mile překvapeni. Soutěž byla velmi kvalitně uspořádaná, a měla vysokou úroveň. My jsme se bohužel nijak nevyznamenali. Voda z mašiny šla relativně pozdě, ale především se na levém proudu nepovedlo zapojit proudnici, což znamenalo neplatný pokus. Napravo jsme sestřik stihli, ale ani tento čas nebyl úplně dle našeho gusta (16,54s).

Sestava: koš – Tomáš B., spoj – Peťa Š., stroj – Peťa N., béčka – Jarek, rozdělovač – Svaťa, LP – Štěpa, PP – Sláva

Hned v neděli dopoledne jsme se vydali do Holešova, kde jsme si přáli napravit svou reputaci a chuť. Museli jsme si ovšem půjčit jednoho proudaře, za což patří velký dík do Chropyně. Naši motivaci jsme do ostrého závodu až tolik nepromítli, protože opět pomalejší voda znamenala čas 17,17s, který nás vyřadil z boje o nejvyšší příčky.

Sestava: koš – Tomáš B., spoj – Peťa Š., stroj – Peťa N., béčka – Jarek, rozdělovač – Svaťa, LP – Sláva, PP – (Chropyně)

-SM-