Nešťastná proudnice

Poslední květnová sobota se nesla ve znamení dlouho očekávaného prvního kola PHL v Ludslavicích. Místní těžká dráha a zrádný vítr opět nezklamal, a potrápil spoustu favoritů, ale stejně tak potrápil i nás, a žádná díra do světa z toho nebyla.

V Ludslavicích nás přivítalo krásné, prakticky letní počasí, hezky připravená dráha, ale hlavně našlapaná startovka. Ovšem už několik prvních pokusů ukázalo, že tato trať nedá nikomu nic zadarmo, a každá desetinka bude tvrdě vykoupena. Náš útok nebyl výjimkou, a ukázal nám, že tomu pořád něco chybí. Celkově jsme to neměli vůbec špatně rozběhlé, velice slušná voda, a po všech stránkách povedená základna znamenala velice dobrý základ. Na této trati se ovšem rozhoduje na terčích, a tam měli oba útočníci problémy. Zatímco napravo z toho byl prostřik přes 2s, tak nalevo se objevily komplikace větší, a proudnici se podařilo zapojit až v hodině dvanácté, což značně ovlivnilo následnou trefu do terče. Výsledný čas 21,69s nás nijak nepotěšil, a musíme si počkat na reparát.

Sestava: koš – Tomáš B., spoj – Peťa Š., stroj – Tomáš T., béčka – Jarek, rozdělovač – Dan (Karolín), LP – Slávek, PP – Vojta

-SM-