Letos bez happy endu

I přes nepřízeň počasí jsme měli jasno, co se poslední zářijovou sobotou. Samozřejmě, že vyrazit ještě alespoň na jedny závody, pro náš tým nejspíš poslední v letošním roce, a tak jsme si je nechtěli nechat ujít. Z nebe se od rána valily kapky deště, ale nám bohužel žádné štěstí nenapršelo, a se sezónou jsme se nerozloučili v dobrém.

Počasí nám již opravdu dávalo poznat podzim, ale i tak jsme ještě toužili naposledy trhnout nějaký dobrý výsledek. Déšť se podepsal i na stavu dráhy, která byla nacucaná vodou, což se podepsalo na startu, kde to hodně klouzalo. Ale i přes tyto drobné zaváhání základna klapla, a předek to rozběhl slušně. Horší už to bylo vzadu, kde se koš proletěl vzduchem, a skončil v kádi bez savice. Vodu jsme tedy dopředu nedostali, a zakončili rok 2015 neúspěšným pokusem. Nyní už nám zbývá jen zazimovat vercajk, a začít makat na další ročník, který snad bude úspěšnější.

Sestava: koš – Tomáš B., spoj – Peťa Š., stroj – Peťa N., béčka – Jarek, rozdělovač – Svaťa, LP – Slávek, PP – Radim (Hlinsko)

-SM-