Hořkosladká tečka za PHL

První zářijový víkend se nesl ve znamení posledního kola PHL, jako obvykle konaného v Pravčicích. Po pěkném výsledku z minulého závodu ve Vítonicích jsme na tento výkon chtěli navázat, a zakončit tak sezónu v pozitivním duchu. Nakonec se to povedlo tak napůl, a výsledný čas 19,15s v nás zanechal trošku smíšené emoce.

Naše bodové konto před tímto závodem nám už nedávalo přílišné naděje na nějaké slušné umístění, ale i tak bylo rozhodně o co běžet. Voda se tentokrát povedla naprosto perfektně, a ani na základně nevznikl žádný problém. Trochu zkrácení na rozdělovači proudařům rozhodně nepomohlo, a proto zaklekávali ve větší vzdálenosti od terčů. S časem 18,60s napravo by spokojenost zavládla, ale prostřik nalevo byl trošku delší, který znamenal čas 19,15s. Do tabulky jsme si připsali 6 posledních letošních bodů.

Sestava: koš – Tomáš L., spoj – Peťa Š., stroj – Peťa N., béčka – Jarek, rozdělovač – Svaťa, LP – Slávek, PP – Vojta

Na závěr ještě menší shrnutí letošního ročníku PHL

Naše nejlepší umístění bylo 10. místo v Nětčicích (15,77s, na 2B), v rámci PHL to bylo 10. místo a 6 bodů ještě ve třech dalších případech: Karolín (19,65s), Loukov (19,43s), Pravčice (19,15s), dále pak třikrát 11. místo: Rymice (19,94s), Podhradní Lhota (20,38s), a Vítonice (18,58s), což byl zároveň náš nejlepší letošní čas na 3B. Připsali jsme si pouze jeden neplatný pokus po chybě na rozdělovači, a to na Nové Dědině. Celkový bodový účet činí 44 bodů. Což, suma sumárum, po ne úplně podařeném rozjezdu sezóny, není úplně špatné číslo. Oproti loňsku se jedná o více než dvojnásobné zlepšení (17 bodů v roce 2014).

Konečné pořadí

1. Zahnašovice 155 bodů
2. Mistřice 154 bodů
3. Pravčice 143 bodů

11. Karolín 74 bodů

14. Nová Dědina „A“ 48 bodů

17. Sulimov 44 bodů

21. Nová Dědina „B“ 25 bodů

-SM-