Fontána pro Roštění

I přes tradiční sulimovské hodkové oslavy, konající se na počest patronky naší obce, svaté Anny, jsme nechtěli vynechat ani další ze závodů PHL. Čekala nás proto cesta „na skok“ do Roštění, kde jsme si zapsali zatím nejlepší čas letošní sezóny, a také přidali i něco navíc, pořádnou fontánu z prasklé hadice.

 V sestavě nám chyběl jeden proudař, ale naštěstí kluci z Nové Dědiny nás nikdy nenechají ve štychu, za což jim opět patří velký dík, tentokrát především Karlovi, který nám odběhl levý proud. Na základně přišel menší problém s proudem pravým, který se domluvit se svým spojem, ale nakonec se to povedlo, a pádilo se kupředu. Voda také nebyla vůbec špatná, ale strojník byl na předek možná až příliš shovívavý a vodu posílal velmi opatrně, z čehož vykrystalizovaly vyrovnané sestřiky, a výsledný čas 19,35s. Ovšem prakticky ve stejné chvilce, kdy spadly oba terče, se objevila trhlina uprostřed našeho prvního béčka, která pokropila všechny okolo. Můžeme tedy považovat za velké štěstí, že jsme vůbec dokončili, protože stát se to o pár desetinek dříve, tak jsou naše šance pohřbené. Závody jsme si bohužel dále vychutnávat nemohli, což je trochu škoda, protože výkony na této soutěži byly opravdu skvostné, a náš čas stačil až na 18.příčku, ale naše hodkové oslavy se také vydařily (dokonce i bez fontány), více se o nich dočtete ZDE. Snad nám tedy z fontány zapršely kapky štěstí, a další výkony už budou dle našich představ.

Sestava: koš – Tomáš B., spoj – Peťa Š., stroj – Peťa N., béčka – Jarek, rozdělovač – Svaťa, LP – Karel Strýc (Nová Dědina), PP – Vojta

-SM-