Extraligová sobota se zlatou tečkou

Aby toho nebylo na jeden článek příliš, tak za první srpnový víkend přidávám solo report, protože na jednu sobotu bylo milníků více než dost.

Již podruhé se na naši téměř domácí trať na Karolíně sjela mužstva z celé republiky, protože místní závod byl opět zařazen do prestižní extraligy. Rozhodně se bylo celý den na co dívat, a výkony byly opravdu inspirativní. My jsme šli na trať až mezi posledními, a tak jsme skončili i co se umístění týče. Slušně rozběhnutý útok zabrzdila nezapojená proudnice na LP, která zhatila jakékoliv vyhlídky na dobrý čas, a výsledných 27,50s nás rozhodně nepotěšilo (PP 18,85s).

Večer jsme se opět vydali navštívit naše zaslíbené Zdislavice, a jejich noční soutěž. I přes značně lepenou sestavu se nám povedlo dokončit útok v přijatelném čase 17,27s, který nám nakonec stačil na první místo, a napodobili tak loňský úspěch z denní soutěže. Snad už se z toho stae tradice, že ze Zdislavic se každý rok nějaký ten triumf odveze. I na tyto závody se osmělilo i naše hezčí družstvo. A i holky tady excelovaly, a podaly velice pěkný výkon. Kvůli prostřiku na PP z toho bylo nakonec “jen” třetí místo, ale na PP to byl nejrychlejší sestřik večera (23,04s), a v konkurenci dalších 6 týmů žen je zisk tohoto poháru velice cenný.

-SM-