Dvojitá porce radosti

Začátek hasičské sezóny se vždy nese ve znamení okrskových soutěží. Kvasický okrsek se letos sjel na naše “domácí” hřiště na Vrbku, tak jsme se chtěli pořádně vytáhnout. Nakonec se to povedlo nejenom nám, ale i holkám, a dosáhli jsme až historického úspěchu, v podobě dvou prvenství.

Nejdřív byla na řadě mužská část, kde se na úvod favoritům z Karolína nezadařilo vůbec, a zapsali si neplatný pokus, a druhým velkým favoritům z Nové Dědiny útok taky neklapl dle představ a byl z toho čas přes 22s. Díky tomu jsme cítili velkou šanci na obhajobu loňského triumfu z Kostelan. Útok jsme rozběhli na jistotu, a byl z toho čas 21,40s, který nakonec stačil na první místo.

To u holek panovala větší nervozita, a to i přesto, že měly jediné konkurentky v podání domácí Vrbky. Těm se ovšem rozběh vůbec nepodařil. Naše holky to odběhly také spíše na jistotu, a i přes několik drobných chybiček jim čas 33,88s k překonání domácích stačil, a pro naše barvy to znamenalo druhý triumf tohoto dne.

Sestavy: koš – Tomáš B., spoj – Peťa Š., stroj – Tomáš T., béčka – Jarek, rozdělovač – Dan (Karolín), LP – Sláva, PP – Vojta

holky: koš – Lada, spoj – Eliška, stroj – Peťka, béčka – Simča, rozdělovač – Lucka, LP – Denča, PP – Silva

-SM-